Aktualności, Zarządzanie

Leadership Academy for Poland- rusza rekrutacja!

Leadership Academy for Poland to jeden z najlepszych programów rozwoju przywództwa. 14 maja ruszyła rekrutacja do III edycji tego projektu i potrwa do końca miesiąca. Program LAP jest współtworzony przez kadrę profesorów z Uniwersytetu Harvarda, a skierowany jest do osób pomiędzy 25-45 rokiem życia, które są założycielami firm, menedżerami bądź są aktywne w sferze biznesu, czy też organizacjach non- profit, administracji publicznej, mediach, kulturze i sporcie. 

Czytaj więcej...

Aktualności, Zarządzanie

Leadership Academy już w Polsce!

Wreszcie w Polsce działalność rozpoczyna długo wyczekiwana Leadership Academy for Poland. Akademia Przywództwa należy do najlepszych programów rozwoju umiejętności zarządzania w Europie. Realizowany jest on przy współpracy z amerykańskim Uniwersytetem Harvarda i przedstawicieli globalnego biznesu. Celem Akademii jest tworzenie w naszym kraju edukacji na światowym poziomie, która pomoże wydobyć potencjał Polaków.

Czytaj więcej...

Aktualności, Artykuły, Zarządzanie

Kim jest Shadow Manager?

Coraz popularniejszym zjawiskiem w Polsce jest tzw. shadow management. Mimo to nadal „pozostający w ukryciu” menadżer mylony jest z coachem lub mentorem. Tymczasem zakres jego działania znacznie wykracza poza te dwie formy doradztwa. Kim jest więc shadow manager i kiedy jego pomoc może być przydatna?

Czytaj więcej...

Szkolenia, Szkolenia biznesowe, Zarządzanie

Certyfikat ACCA. Prestiżowa kwalifikacja w globalnym standardzie

Jesteś świeżo upieczonym absolwentem uczelni wyższej o profilu biznesowym? A może planujesz awansować na lepiej płatne stanowisko? Marzysz, aby zostać w przyszłości dyrektorem finansowym? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś „tak”, zostań przy lekturze, aby poznać szczegóły ubiegania się o certyfikat ACCA.

Czytaj więcej...

Aktualności, Szkolenia, Zarządzanie

Szkolenie z metodyki PRINCE2

Szkolenie PRINCE2 przeznaczone jest dla osób, które są odpowiedzialne za uruchomienie projektów, realizację oraz kontrolę ich przebiegu. Adresatami kursu są także członkowie kierownictwa administracji publicznej, zarządu przedsiębiorstw oraz kierowników projektów i podprojektów. Organizatorem szkolenia jest Altkom Akademia.

Czytaj więcej...