Wydarzenia

Dowiedz się więcej o ochronie danych osobowych

logo Giodo

logo GiodoOchrona danych osobowych i prywatności w świecie mediów społecznościowych, to problem skomplikowany i niejednoznaczny. W celu uczulania pracowników na dostępność do poufnych informacji osób trzecich oraz promowania właściwych zachowań zorganizowano dni otwarte Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych.

To już czwarta edycja tej imprezy, która w tym roku odbywa się w Trójmieście w dniach 23–25 czerwca 2014 r. Do tej pory Dni Otwarte odbywały się w warszawskim biurze GIODO podczas europejskiego Dnia Ochrony Danych Osobowych. Postanowiono jednak zwiększyć zasięg tego wydarzenia, by więcej osób mogło wziąć w nim udział. Dlatego też tego typu spotkania będą odbywać się w kilku polskich miastach.

VI Dni Otwarte GIODO to okazja do zapoznania się z aspektami prawnymi oraz technikami ochrony poufnych informacji. W ramach tego wydarzenia odbywają się liczne spotkania i panele dyskusyjne, a także konferencja naukowa zatytułowana „Ochrona prywatności w świecie nowych technologii komunikacyjnych”. Wydarzenie to także okazja do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów do spraw ochrony danych osobowych. Podczas trwania Dni Otwartych uczestnicy spotkań będą mogli wziąć udział w cyklach seminaryjno-szkoleniowych dedykowanych dla pracowników administracji publicznej, a także dla przedsiębiorców.

Dzięki tego typu imprezom pracownicy, którzy w codziennych obowiązkach stykają się z poufnymi danymi mogą uwrażliwiać się na ten problem oraz podnieść swoją wiedzę i kompetencję, aby zabezpieczyć informacje o klientach.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>