Aktualności, Wydarzenia

Jak przygotować się na wejście Futersów na rynek pracy

Generacja Z, czyli pokolenie najmłodszych Polaków, niedługo wchodzić będzie na rynek pracy. Aktualnie przedstawiciele tej generacji są na etapie planowania swojej ścieżki zawodowej. Jako że o pracowników coraz trudniej (aż 60% średnich oraz dużych firm ma problemy ze znalezieniem kandydatów do pracy), przedstawiciele pokolenia Z, czyli Futersi, stali się swojego rodzaju celem badawczym. Pracodawcy starają się bowiem dowiedzieć o nich jak najwięcej, aby skutecznie do nich dotrzeć w przyszłości. W związku z tym grupa Absolvent postanowiła zorganizować wydarzenie Futu Planners skierowane do licealistów, studentów i pracodawców, które poruszy kwestię edukacji oraz przyszłej pracy najmłodszego pokolenia.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

Absolvent Talent Days 2017

Tegoroczna edycja Absolvent Talent Days już za nami. Tym razem przeznaczone dla studentów i młodych absolwentów targi odbyły się w ośmiu polskich miastach: Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i Rzeszowie. Do tej pory w ramach działań związanych z Absolvent Talent Days pracę znalazło już ponad 10 tys. osób.

Czytaj więcej...

Aktualności, Wydarzenia

Absolvent Talent Days już wkrótce w Katowicach!

MCM w Katowicach pod koniec października gościć będzie kolejny sezon Absolvent Talent Days – imprezy, podczas której ponad 70 pracodawców poszukiwać będzie kandydatów do pracy. Wydarzenie zorganizowane zostanie w nowej formule, gdzie w dwóch strefach – pracodawców oraz szkoleniowej – uczestnicy będą mogli nie tylko znaleźć nową pracę, ale też podnieść swoje kompetencje.

Czytaj więcej...

Aktualności, Konferencje, Wydarzenia

HR w Centrach Usług Biznesowych i IT – zapowiedź, rabaty

Oferta First Minute! Rejestrując się teraz na konferencję branżową HR w Centrach Usług Biznesowych i IT, można uzyskać 20 proc. niższą cenę. Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Czytaj więcej...

Aktualności, Artykuły, Wydarzenia

Grasz o staż – rozmowa kwalifikacyjna jedynym zadaniem

Tegoroczna edycja konkursu „Grasz o staż” została zorganizowana w odmienionej formie. Przygotowano więcej ciekawych projektów edukacyjnych, warsztatów i inspirujących wydarzeń dla młodych ludzi. Pracodawco zgłoś się do programu!

Czytaj więcej...