Artykuły, Warsztaty

Nad poczuciem własnej wartości da się pracować

c to ta cecha, która świetnie przydaje się nie tylko w życiu osobistym, ale także zawodowym. Zdecydowana większość pracodawców deklaruje bowiem, iż właśnie takiego pracownika najchętniej widzieliby w swoich szeregach. Co ciekawe, jak twierdzą eksperci, poczucie, iż jest się osobą wartościową wcale nie musi towarzyszyć nam od najmłodszych lat, a cechę tę możemy nabyć w procesie specyficznego szkolenia.

Czytaj więcej...

Aktualności, Szkolenia, Warsztaty

Darmowe szkolenia dla biegłych rewidentów

Jeśli zajmujesz się weryfikacją obrotów i kondycji finansowej firm oraz organizacji i chciałbyś podszkolić swoje umiejętności, to skorzystaj z oferty darmowych szkoleń dla rewidentów. Tematem warsztatów będą międzynarodowe standardy audytowe w praktyce.

Czytaj więcej...

Aktualności, Warsztaty, Wydarzenia

Targi pracy – nie zapomnij zabrać swojego CV

Od początku marca w całej Polsce nasilają się wydarzenia targowe. Uczelnie, szkoły i firmy organizują wiosenne targi pracy. Warto w najbliższym czasie sprawdzać, co dzieje się w regionie. Może to być okazja znalezienia ciekawej pracy.

Czytaj więcej...

Aktualności, Szkolenia biznesowe, Warsztaty

By sukcesja nie stała się źródłem podziałów

Podobną z rodziną najlepiej wychodzi się tylko na zdjęciach. Niektórzy uważają inaczej i z sukcesami prowadzą familijny biznes. W pewnym momencie dochodzi do wymiany pokoleniowej, a w firmie do przekazania władzy. Zapraszamy na darmowe szkolenie „Biznes i rodzina”.

Czytaj więcej...

Aktualności, Warsztaty

ZIMOWE WARSZTATY HR

Zimowe Warsztaty HR

Jeśli zarządzasz zespołem ludzi, jesteś właścicielem firmy, menedżerem, dyrektorem lub specjalistą HR – tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Już 10 grudnia w Warszawie odbędą się Zimowe Warsztaty w Akademii HRnews, podczas których omówione zostaną najważniejsze kwestie dotyczące takich obszarów HR jak: Rekrutacja, Motywacja, Rozwój oraz Biznes. Warsztaty poprzedzi panel dyskusyjny poruszający sprawę wyzwań, jakim będą musiały sprostać działy HR w 2015 roku.

Czytaj więcej...