Szkolenia z bezpieczeństwa

Szkolenia z bezpieczeństwa i ochrony aplikacji i sieci

Firma Niebezpiecznik.pl z Krakowa, która pod domeną niebezpiecznik.pl prowadzi ciekawego bloga o przypadkach łamania zabezpieczeń w sieciach internetowych, aplikacjach webowych i nie tylko – ma również w swojej ofercie serię szkoleń z bezpieczeństwa i ochrony w Internecie. Szkolenia w Krakowie miały już miejsce z końcem sierpnia i początkiem września, ale są jeszcze wolne miejsca na te same szkolenia prowadzone w Warszawie:

  • Atakowanie o ochrona aplikacji webowych, 7-8.10.2013, Warszawa
  • Bezpieczeństwo sieci komputerowych, 2-4.10.2013, Warszawa

Poza powyższymi szkoleniami Niebezpiecznik.pl oferuje również szkolenia zamknięte, dedykowane przeprowadzane w siedzibie firmy i przygotowane indywidualnie pod pracowników danej firmy.

Firma stawia na „minimum teorii i maksimum praktyki”, w skład której wchodzą również ataki przeprowadzone własnoręcznie przez uczestników podczas szkolenia. Do klientów Niebezpiecznika.pl należy wiele placówek banków (ING, Lukas, Inteligo), firmy z branży IT takie jak Comarch, Sabre Holdings, a także wielu operatorów telekomunikacyjnych (TP, Netia, Play).

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>