Aktualności, Szkolenia dofinansowane, Szkolenia z bezpieczeństwa

Ford za darmo szkoli młodych kierowców

Tylko w tym roku koncern motoryzacyjny Ford Motor Company zorganizuje szkolenia dla młodych kierowców warte 3 miliony euro. Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach, ponieważ to właśnie świeżo upieczeni kierowcy powodują najwięcej wypadków.

Czytaj więcej...

Aktualności, Szkolenia z bezpieczeństwa

Oszuści podając się za urzędników wyłudzają na szkolenia BHP

Państwowa Inspekcja Pracy zwraca uwagę na fałszywe telefony w sprawie szkolenia BHP. Przedsiębiorcy powinni być czujni, by nie przepłacić za kurs bezpiecznej pracy lub wpłacić za szkolenie, które w ogóle się nie odbędzie.

Czytaj więcej...

Aktualności, Szkolenia, Szkolenia z bezpieczeństwa

Po szkoleniu można pójść w kamasze

W styczniu ruszą nowe szkolenia wojskowe dla osób, które nie pełniły do tej pory służby. To najlepsza okazja do zostania zawodowym żołnierzem, a na zgłoszenia zostało tylko kilka dni.

Czytaj więcej...

Aktualności, Szkolenia z bezpieczeństwa

ZUS: uwaga na firmy szkoleniowe wyłudzające pieniądze

Zakład Ubezpieczeń Społecznych oferuje możliwość dofinansowania inwestycji poprawiających bezpieczeństwo w pracy w ramach programu profilaktyki BHP. Na rynku można spotkać się ze szkoleniami z wnioskowania o dotacje. ZUS ostrzega, że są one nielegalne.

Czytaj więcej...

Aktualności, Firmy, Szkolenia z bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo pracy pod ścisłą kontrolą

Zaproponowano poprawki do rozporządzenia w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Firmy zajmujące się organizacją szkoleń BHP będą musiały udowodnić, że rzeczywiście nadają się do prowadzenia takiej działalności.

Czytaj więcej...