Certyfikaty, Szkolenia dofinansowane

Uzyskaj międzynarodowy certyfikat EITCA

EITCI

EITCIEITCA to Certyfikacyjna Akademia Informatyczna, która jest częścią programu szkoleniowego opracowanego przez Instytut EITCI (Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej) z siedzibą w Brukseli. Instytut ten poprzez Sieć Licencyjną EITCI, którą powołał w celu komercyjnego udostępniania szkoleń daje możliwość uzyskania przydatnych certyfikatów IT, które są dofinansowane ze środków Unii Europejskiej.

EITCA w Polsce (www.eitca.pl) to krajowa realizacja programu szkoleniowo-certyfikacyjnego europejskiego instytutu EITCI. Poprzez ogólnodostępne zdalne szkolenia biznesowe i informatyczne odbywające się za pomocą platformy e-biznesowej daje unikalną możliwość uzyskania certyfikatów dofinansowanych w 80% z UE w czterech dziedzinach:

  • Grafika Komputerowa (EITCA CG)
  • Bezpieczeństwo Informatyczne (EITCA IS)
  • Informatyka Biznesowa (EITCA BI)
  • Kluczowe Kompetencje IT (EITCA KC)

Obecnie każde ze szkoleń kosztuje od 720zł (BI) do maksymalnie 880zł (CG, IS) i obejmuje dwa semestry nauki. Regularna cena każdego z tych szkoleń to 4200zł zatem jest to doskonała okazja na odbycie wartościowych szkoleń informatycznych zakończonych certyfikatami.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>