Aktualności, Szkolenia dofinansowane

Szkolenia online – aukcje odwrócone

SanoraSzkolenia internetowe oraz tradycyjne osiągnęły wysokie ceny. Wynika to z dużego popytu, a ten wiąże się z potrzebami społeczeństwa, które na bieżąco musi nadganiać nowości rynkowe,technologiczne i informacyjne. Ponadto e-learning jest jedną z najczęściej wybieranych metod szkoleniowych. Głodnym wiedzy Sanora wychodzi naprzeciw i oferuje odwrócone aukcje ze szkoleniami.

Aukcje odwrócone tym różnią się od standardowych, że wystawia się na nich produkty do kupienia, a nie do sprzedania. Organizuje się je zwłaszcza podczas transakcji jednorazowych dotyczących produktów oferowanych przez różnych dostawców (np. szkoleń). Kupujący określa czas trwania aukcji oraz cenę najwyższą, jaką może poświęcić na zakup danego towaru. Do licytacji może przystąpić wielu sprzedających, podając swoje oferty z uwzględnieniem warunków kupującego, do którego ostatecznie trafia najkorzystniejsza oferta. Aukcje odwrócone pozwalają zaoszczędzić aż do 20% kosztów pozyskania produktów, toteż znakomicie sprawdzają się w firmach, gdzie kupuje się więcej niż jeden produkt.

Dla sprzedających aukcje odwrócone są rozwiązaniem o tyle dobrym, iż pomagają podnieść poziom sprzedaży, a ponadto sprzedawcy sami mogą ustalać najniższą cenę, za jaką są w stanie sprzedać swój produkt. Natomiast druga strona – kupujący – w wyniku aukcji otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje (ponieważ kupujący sami ustalają specyfikację i warunki) za najniższą cenę, do jakiej sprzedawcy są w stanie zejść.

Jednym z głównych celów organizowania aukcji odwróconych jest maksymalne zbicie kosztów związanych z kupnem określonych produktów / usług. Istnieje więc ryzyko, że cena przysłoni jakość szkoleń i wraz z niskimi kosztami zakupimy niską jakość. Sanora minimalizuje to ryzyko, ponieważ algorytmy sztucznej inteligencji oceniają trenerów i ich materiały szkoleniowe. Klienci nie kupują więc kota w worku tylko dlatego, że jest tani. Kupują sprawdzone szkolenia, których oceny są wystawiane przez system oraz innych użytkowników.

Sanora (http://e-sanora.eu/) to rozwiązanie e-biznesowe, zawierające w swojej bazie profesjonalne i tanie szkolenia online oraz moduł przetargowy oparty o opisane już aukcje odwrócone. Ideą jest dzielenie się wiedzą internetową na najlepszych możliwych warunkach. Szkolenia online są coraz chętniej wybierane przez szkoły, firmy oraz użytkowników indywidualnych, ponieważ pozwalają na największą efektywność oraz elastyczność nauki. Warto wykorzystać ich potencjał.

belka

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>