Szkolenia dofinansowane

Projekt „Obsługa sterowników PLC”

Szkolenia ze sterowników PLC

Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych pracowników to bardzo istotna kwestia. W ramach wsparcia ze środków Unii Europejskiej powstał projekt „Obsługa Sterowników PLC”.

Od 1 sierpnia 2013 roku aktualizowane są i podnoszone kwalifikacje pracowników. W projekcie bierze udział 50 firm z Wielkopolski. To firmy z branży przetwórstwa przemysłowego, które działają w zakresie obsługi, diagnostyki i serwisy sterowników PLC.

Projekt będzie trwał jeszcze do 30 listopada 2014, więc wszystkie zainteresowane firmy z tego sektora mogą zgłosić się do niego.

W ramach projektu przeprowadzanych jest wiele szkoleń m.in. z zakresu programowania sterowników logicznych, diagnozy i serwisów logicznych.

Istotną kwestią jest to, że udział w szkoleniach jest w zupełności bezpłatny, a wszystkie szkolenia odbywają się w Poznańskim Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej, które znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej 200.

 

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>