Szkolenia biznesowe

Szkolenie „Psychologia negocjacji”

Negocjacje

NegocjacjeFirma Heuresis we współpracy z Izbą Przemysłowo – Handlową organizuje szkolenie zatytułowane „Psychologia negocjacji”, które odbędzie się 28.01.2014 r. w Krakowie, o godz. 9.00. Szkolenie to pełni rolę wprowadzenia do Programu Certified International Professional Negotiator.

Autorska metoda Heuresis, w oparciu o którą będzie realizowane szkolenie nosi nazwę „3W”, czyli Wsparcie, Wyzwania, Weryfikacja. Wsparcie oznacza możliwość udziału w innowacyjnych warsztatach i e-learningu, które mają za zadanie przybliżyć negocjacje jako cały proces. Pod kolejnym „W” (Wyzwania) kryje się uczestnictwo w małych projektach negocjacyjnych (praca indywidualna lub zespołowa). Weryfikacja oznacza z kolei sprawdzenie wiedzy uczestników szkolenia przy pomocy badania online przeprowadzanego dwukrotnie – przed rozpoczęciem i po zakończeniu kursu.

Warto dodać, że szkolenie „Psychologia negocjacji” przebiegać będzie w formule Programu SHORT, a metoda to, rzecz jasna, blended-learning.

Cena udziału w szkoleniu to jedyne 200 zł netto. Ilość miejsc ograniczona!

Zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny pod linkiem: http://www.iph.krakow.pl/uploaded_files/Zaproszenie_Psychologia_negocjacji.doc.

Zapraszamy!

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>