Kwalifikacje, Szkolenia biznesowe

Dlaczego warto brać udział w szkoleniach negocjacyjnych?

negocjacje

negocjacjeJak skutecznie przygotować się do pertraktacji? Czy umiesz budować przewagę negocjacyjną? Jak nie dać się zmanipulować przeciwnikowi? Podczas  szkoleń negocjacyjnych uzyskasz nie tylko odpowiedzi na powyższe pytania, ale również poznasz wiele ciekawych technik, nauczysz się je stosować w praktyce, a także rozpoznawać strategie, które może wykorzystywać twój oponent.

Jakie korzyści niesie ze sobą udział w treningach z zakresu negocjacji?

Szkolenia prowadzą wyspecjalizowani trenerzy, którzy posiadają duże doświadczenie biznesowe oraz szkoleniowe. Podczas spotkań uczestnicy korzystają z materiałów szkoleniowych, z merytorycznymi opisami – są to świetne poradniki.

Jak wyglądają szkolenia?

Treningi nastawione są w głównej mierze na ćwiczenia praktyczne. Uczestnicy szkoleń mają okazję wykazać się aktywnością – wziąć udział w warsztatach, których zadaniem jest doskonalenie praktycznych umiejętności.  Praca i ćwiczenia przeprowadzane są w małych grupach, co szczególnie sprzyja nauce. Szkoleniowcy koncentrują się przede wszystkim na symulacjach rozmów, które pozwolą uczestnikom nabyć pewności siebie. Wykłady podczas spotkań ograniczone są do minimum.

Jakie są cele takich szkoleń?

Biorąc udział w szkoleniach zdobywasz nie tylko wiedzę, ale również podnosisz swoje kwalifikacje i zwiększasz skuteczność prowadzonych rozmów negocjacyjnych. Poznajesz wiele skutecznych i praktycznych technik negocjacyjnych, wiesz jak je stosować i w jakich sytuacjach. Szkolenia pozwalają zwiększyć pewność siebie oraz efektywność w przeprowadzaniu i pozytywnym zakańczaniu rozmów.

Do kogo adresowane są szkolenia negocjacyjne?

  • biznesmenów

  • menedżerów

  • handlowców

  • doradców klienta.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>