Aktualności, Szkolenia, Szkolenia biznesowe

Szkolenie z prawa autorskiego w pracy

Prawo autorskie chroni wszelkie wytwory człowieka oraz wiąże dzieło z autorem. Dotyczy więc znacznie szerszego kręgu niż tylko literatura i sztuka. Czy pracownik jest twórcą, a jego praca to dzieła podlegające pod przepisy prawa autorskiego?

Czytaj więcej...

Szkolenia, Szkolenia biznesowe, Zarządzanie

Certyfikat ACCA. Prestiżowa kwalifikacja w globalnym standardzie

Jesteś świeżo upieczonym absolwentem uczelni wyższej o profilu biznesowym? A może planujesz awansować na lepiej płatne stanowisko? Marzysz, aby zostać w przyszłości dyrektorem finansowym? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś „tak”, zostań przy lekturze, aby poznać szczegóły ubiegania się o certyfikat ACCA.

Czytaj więcej...

Aktualności, Szkolenia biznesowe

Symulacja zamiast szkolenia. Zalety gier szkoleniowych

Symulacyjne gry szkoleniowe stają się coraz bardziej zaawansowane, obejmują różne aspekty działalności firm i organizacji. Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii wirtualny świat szkolenia staje się coraz bliższy rzeczywistości.

Czytaj więcej...

Aktualności, Szkolenia biznesowe

Zamiast ryzykować, lepiej nim zarządzać

Przedsiębiorstwa muszą mierzyć się z różnymi sytuacjami biznesowymi, a zarząd niejednokrotnie podejmuje strategiczne decyzje, które później rzutują na kondycji finansowej firmy. Aby wyprowadzić organizację z każdej burzy, warto zastosować rozwiązania zintegrowanego zarządzania ryzykiem.

Czytaj więcej...

Aktualności, Szkolenia, Szkolenia biznesowe

Cykl szkoleń z marketingu treściowego

Wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o content marketingu, ale nie wiedziałaś kogo zapytać, nauczysz się na szkoleniu. Cykl czterech spotkań organizowany przez magazyn „Brief” będzie dotyczyć najważniejszych zagadnień związanych z marketingiem treściowym od tworzenia po analizę.

Czytaj więcej...