Artykuły, Kompetencje miękkie

Wzmacnianie kompetencji miękkich – ciekawy projekt szkoły ze Stargardu

W Stargardzie w ZS nr 2 realizowany jest projekt zatytułowany „Dostosowanie jakości kształcenia zawodowego do wymagań rynku pracy”. W jego ramach przeprowadzone zostały między innymi warsztaty poświęcone podnoszeniu kompetencji miękkich u uczniów. Ma to im pomóc w lepszym odnalezieniu się na rynku pracy, na którym aktualnie owe umiejętności stają się coraz bardziej pożądane.

Czytaj więcej...

Aktualności, Kompetencje miękkie, Konferencje

Power to Women. Konferencja tylko dla kobiet

„Puls Biznesu” zaprasza wszystkie kobiety ukierunkowane na sukces w biznesie do wzięcia udziału w konferencji i warsztatach Power to Women. Jeśli szukasz dodatkowej motywacji i energii do działania lub potrzebujesz wiedzy i wsparcia – to wydarzenie jest dla Ciebie.

Czytaj więcej...

Aktualności, Kompetencje miękkie, Szkolenia biznesowe

Bezpłatne warsztaty dla kobiety od Dress for Success

Kobiety, którym trudno się odnaleźć na rynku pracy, samotne matki i osoby powracające po urlopie wychowawczym, młode kobiety bez doświadczenia oraz starsze panie – wszystkie kobiety, które chcą popracować nad swoją karierą mogą znaleźć pomoc oraz biznesowe ubranie w organizacji Dress for Succes.

Czytaj więcej...

Aktualności, Kompetencje miękkie

Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna

rozmowa rekrutacyjnaPrzyjdź i sprawdź, jak oni uczą. 5 grudnia odbędzie się dzień otwarty w firmie GoWork, która organizuje szkolenia z zakresu rozmowy kwalifikacyjnej. Szkolenie przygotuje każdego na najbardziej wymagającego rekrutera.

Czytaj więcej...

Kompetencje miękkie

Szkolenie z motywowania pracowników

motywowanie
Zarządzanie kadrą pracowniczą należy do jednych z najtrudniejszych zadań w zakresie pracy specjalisty HR. Każdy zespół pracujący w danej firmie, wymaga odpowiedniego podejścia. Ludzi nie da się zamknąć w schematach, ani wypracować określonego narzędzia do ich motywowania. Dlatego każdy menedżer powinien dowiedzieć się, w jaki sposób podchodzić do każdego członka kadry oraz do całego zespołu – tak, aby praca z nim była najbardziej efektywna.

Czytaj więcej...