Coaching

Coaching HR, czyli nauka indywidualna z trenerem

Czym jest coaching HR i czym różni się on od zwykłego szkolenia? W skrócie można powiedzieć, że coaching oparty jest na pracy z indywidualnym trenerem, który poświęca czas wyłącznie konkretnemu słuchaczowi, ewentualnie niewielkiej grupie szkoleniowej. Zalet takiej formy współpracy jest mnóstwo – szczególnie w branży HR, gdzie trenerzy mają naprawdę spore pole do popisu.

Czytaj więcej...

Aktualności, Coaching

Coaching i mentoring z ekspertem – szkolenie

Kierujesz zespołem, ale mowy motywacyjne sprawiają Ci problem, bo nie jesteś złotousty? Chciałbyś być dla swoich podwładnych nie tylko managerem, ale także mentorem? Aby zadbać o rozwój pracowników, zadbaj najpierw o swój i zgłoś się na szkolenie z coachingu i mentoringu w organizacji.

Czytaj więcej...

Coaching, Kwalifikacje, Szkolenia

Warsztaty z poznawania siebie

Czy istnieją takie warsztaty, które w całości są poświęcone poznawaniu swoich mocnych stron? Okazuje się, że tak. W ramach akcji Projekt: Praca można udać się na spotkanie pod nazwą nie inną, jak właśnie „Znajdź swoje mocne strony”. Wszystko po to, aby dowiedzieć się, w czym jesteśmy najlepsi.

Czytaj więcej...

Coaching, Kwalifikacje

Zawodowiec od zawodów

Job CoachingJob – coaching to połączenie pracy doradcy zawodowego i trenera osobistego. Jest to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego społeczeństwa, które potrzebuje pomocy w podjęciu decyzji o swojej przyszłości. Już gimnazjalista musi stanąć przed trudnym wyborem, który może zadecydować o całym jego przyszłym życiu – do jakiej szkoły próbować się dostać? Dziecko w tym wieku często nie ma jeszcze żadnego planu na siebie, nie zna swoich talentów i nie wie, z czym sobie radzi lepiej. Właśnie w tej sytuacji potrzebny jest job – coach, który nakieruje podopiecznego na właściwe tory, pokaże mu jego mocne i słabe strony i pomoże podjąć decyzję.

Czytaj więcej...