Konferencje

Kobiety są przedsiębiorcze – warsztaty „Biznes po godzinach”

Biznes po godzinach

Biznes po godzinachW sierpniu odbędą się kolejne warsztaty dla kobiet z cyklu „Biznes po godzinach”. Zajęcia będą dotyczyły zagadnień związanych z zakładaniem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Warsztaty mają formę spotkania z ekspertami, którzy podczas krótkich wykładów, zaprezentują praktyczne wskazówki dotyczące zarządzania biznesem.

Szkolenie biznesowe jest dedykowane tylko dla kobiet i ma zachęcić panie do jeszcze większej przedsiębiorczości. Zajęcia mają nie tylko zwiększyć pewność siebie i odwagę, ale także dać przydatne narzędzia, by kobiety pewnym krokiem weszły w świat biznesu. Coraz więcej pań zakłada działalność gospodarczą, ważne jest więc, by oprócz pomysłu, miały także wiedzę dotyczącą efektywnego zarządzania.

Na spotkaniu poruszone zostaną także typowo kobiece zagadnienia, np.: jak zachować kobiecość w świecie biznesu albo o tym, jaki dobrać strój i makijaż na spotkanie biznesowe.

Panie, które wezmą udział w warsztatach mogą liczyć na doradztwo personalne trenerów, którzy podpowiedzą, skąd brać motywację do działania i jak radzić sobie ze stresem. Oprócz tego warsztaty będą okazją do spotkania z innymi przedsiębiorczymi kobietami, nawiązania kontaktów oraz wymiany doświadczeń. Uczestniczki warsztatów poznają również inspirujące historie innych bizneswoman.

II edycja odbędzie się już niebawem, czyli 7 sierpnia. Kolejne spotkanie zaplanowano na 28 sierpnia. Warsztaty odbywają się w Warszawie w restauracji Nu Jazz Zone. Wpisowe wynosi tylko 30 zł, a w cenie zapewniono catering. Na uczestniczki czekają także atrakcyjne nagrody i upominki. Wszelkie informacje oraz zapisy dostępne są na stronie organizatora cyklu, którym jest fundacja Twoja Inicjatywa. Liczba miejsc ograniczona!

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>