Konferencje

„Jak poprawić zyskowność poprzez efektywną strategię zarządzania łańcuchem dostaw”

Zarządzanie Łańcuchem Dostaw - konferencja Seminarium „Jak poprawić zyskowność poprzez efektywną strategię zarządzania łańcuchem dostaw” to wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku szkoleniowym skierowane do wszystkich pracowników związanych z logistyką i zarządzaniem łańcuchem dostaw. Seminarium potrwa 3 dni od 3 do 5 lutego 2014 w Warszawie. Jego organizatorem jest firma szkoleniowa Heuresis oraz Międzynarodowy Instytut Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw (IPSCMI) – ogólnoświatowa instytucja zajmująca się certyfikacją kwalifikacji w zakresie logistyki i łańcucha dostaw.

To 3-dniowe wydarzenie pozwoli jego uczestnikom nabyć umiejętności w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz procesami zakupowymi na skalę światową. Uczestnicy przekonają się, że właściwe zarządzanie procesami logistycznymi to jeden z najważniejszych aspektów działania, przez które każda firma może wzmocnić swoją konkurencyjność i podnieść pozycję na rynku. Seminarium to stawia na wzmacnianie umiejętności i pozyskiwanie praktycznej wiedzy z obszaru planowania strategii dostaw oraz zarządzania ryzykiem związanym z zamówieniami i transportem.

Głównym prelegentem seminarium będzie Dr. LeRoy H. Graw – międzynarodowej sławy guru z zakresu zarządzania zakupami, łańcuchem dostaw – ponad 39-letnie doświadczenie w praktycznym zarządzaniu, od wielu lat pracujący jako trener i konsultant; opublikował wiele uznanych pozycji książkowych w tej tematyce. Wsparcie merytoryczne zapewni Angelika Izbińska-Małanka – Supply Chain Manager w Tesco Polska, praktyk z 12-letnim doświadczeniem w branży.

Całość seminarium prowadzona będzie w języku angielskim przy czym możliwe jest wcześniejsze zamówienie tłumaczenia. Więcej szczegółów odnośnie programu konferencji oraz ceny i rejestracji można dowiedzieć się tutaj.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>