Aktualności, Konferencje

HR wysokich lotów

Już 19 i 20 października w Krakowie wyląduje jedyna w Polsce konferencja poświęcona działaniom HR w obszarach SSC/BPO/ITO. Na jej pokładzie pojawią się managerowie i specjaliści, którzy jak zapewniają organizatorzy, wzniosą się na wyżyny wiedzy i doświadczenia. Usiądź wygodnie, zapnij pas i „odleć z Nami do świata HR”!

Czytaj więcej...

Aktualności, Konferencje, Wydarzenia

HR w Centrach Usług Biznesowych i IT – zapowiedź, rabaty

Oferta First Minute! Rejestrując się teraz na konferencję branżową HR w Centrach Usług Biznesowych i IT, można uzyskać 20 proc. niższą cenę. Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Czytaj więcej...

Aktualności, Kompetencje miękkie, Konferencje

Power to Women. Konferencja tylko dla kobiet

„Puls Biznesu” zaprasza wszystkie kobiety ukierunkowane na sukces w biznesie do wzięcia udziału w konferencji i warsztatach Power to Women. Jeśli szukasz dodatkowej motywacji i energii do działania lub potrzebujesz wiedzy i wsparcia – to wydarzenie jest dla Ciebie.

Czytaj więcej...

Aktualności, Konferencje, Wydarzenia

„Przyszłość zawodowców” w debacie „Gazety Wyborczej”

Około 60% dzieci, które rozpoczynają dziś naukę będą pracować w zawodach, które jeszcze nie istnieją. „Gazeta Wyborcza” w ramach akcji społecznej „Projekt Praca” podejmuje temat szkolnictwa zawodowego w Polsce.

Czytaj więcej...

Aktualności, Konferencje

XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo

Wiedza o tym, co aktualnie dzieje się na rynku, jest jednym z kluczowych elementów właściwego funkcjonowania każdego biznesu. Rozmowy o nowych trendach, środowisku menedżerów i specjalistów personalnych oraz o tym, co jest najlepsze dla podtrzymania dobrej kondycji firmy, nie muszą odbywać się w czterech ścianach organizacji. Wiedza, potrzebna do prawidłowego rozwoju każdego biznesu, udostępniana jest bowiem podczas corocznego Kongresu Kadry – już od dwudziestu lat.

Czytaj więcej...