Aktualności, Certyfikaty, Szkolenia

Ostatnie miejsca na szkolenie certyfikacyjne FRIS

model fris

To ostatnia szansa, aby zdobyć certyfikat metodologii FRIS. II edycja szkolenia odbywa się w terminie od 30 do 31 maja oraz 13 czerwca w Szczecinie. Zapisz się już teraz, by podnieść swoje kompetencje managerskie.

Metodologia FRIS to narzędzie dla coachów, szkoleniowców, pracowników działów HR i firm doradztwa personalnego, a także managerów i liderów oraz wszystkich osób, które w codziennej pracy muszą zarządzać zespołem. Model FRIS to polskie narzędzie do opisu różnorodności sposobów myślenia i działania. Pozwala rozpoznać typy osobowości w oparciu o cztery perspektywy poznawcze: Fakty, Relacje, Idee, Struktury, czyli FRIS. W ten sposób rozpoznaje się następujące typy osobowości: Zawodnik, Partner, Wizjoner, Badacz. Dalsze działania polegają na zastosowaniu odpowiednich technik zarządzania dla właściwych stylów działania i myślenia poszczególnych pracowników.

Model FRIS jest przydatny podczas planowania rozwoju pracowników oraz do zarządzania zespołem. Pozwala lepiej poznać ludzi i ocenić ich potencjał. Doradcy personalni oraz coache HR mogą w ten sposób dokładniej dobrać ofertę szkoleniową lub podejmować trafniejsze decyzje odnośnie do rozwoju klientów.

Szkolenie obejmuje trzy dni zajęć w Centrum Szkoleniowo-Rozwojowym Sapientia w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 85 / 6. Cena kursu zakończonego certyfikatem to 2990 zł. Tylko do dziś ważna jest promocja Last Minute Friend – jeśli do programu zgłosisz się ze znajomym, oboje otrzymacie 40% zniżki!

Kontakt do organizatora:
e-mail: certyfikacja@fris.pl
tel.: 511-272-323.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>