Certyfikaty, Szkolenia biznesowe

Darmowe warsztaty z negocjacji biznesowych

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w MałopolsceW miniony czwartek ruszyły zapisy na darmowe warsztaty z negocjacji biznesowych prowadzone w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce, który rozpocznie się 18-go i potrwa do 24-go listopada. Warsztaty pt. „Standardy kwalifikacji podstawą nowoczesnego biznesu – warsztaty z negocjacji” odbędą się już pierwszego dnia Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w godzinach 13:30 – 17:00 i będą miały miejsce w Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Warsztaty z negocjacji biznesowych, które będą miały miejsce za niecałe dwa tygodnie w Krakowie to unikalna okazja dla wszystkich chętnych zgłębienia technik negocjacji do poznania standardów kwalifikacji w tym zakresie i zapoznania się z międzynarodowym certyfikatem CIPN – Certified International Professional Negotiator przyznawanym przez amerykańską instytucję ACI. Będzie też można w praktyce sprawdzić swoje umiejętności negocjacji. Całość warsztatów poprowadzą certyfikowani specjaliści i trenerzy z firmy HeuresisAdam Matyaszek oraz Maciej Głogowski.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny jednak ilość miejsc jest ograniczona i konieczna jest rejestracja uczestników, która potrwa do 14 listopada. Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wysłanie wiadomości na adres email: biuro@heuresis.pl, w której należy podać dane kontaktowe i wyrazić chęć uczestnictwa w warsztatach.

Zapraszamy!

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>