Aktualności, Certyfikaty

Cyfrowy wyścig zbrojeń marketingowych

Dzisiaj świat wirtualny jest już częścią świata rzeczywistego. Nic nie może istnieć bez swojej reprezentacji w internecie. Dlatego nową podstawą marketingu stały się działania właśnie w tej sferze, czyli e-marketing. Wciąż powstaje wiele nowych narzędzi, a te już istniejące są coraz bardziej udoskonalane. By mieć pewność, że jest się na bieżąco w tak intensywnie rozwijającej się branży, warto skorzystać z certyfikacji, która będzie najlepszym potwierdzeniem umiejętności. Służy do tego DIMAQ (Digital Marketing Qualifications).

Czytaj więcej...

Aktualności, Certyfikaty, Szkolenia

Ostatnie miejsca na szkolenie certyfikacyjne FRIS

To ostatnia szansa, aby zdobyć certyfikat metodologii FRIS. II edycja szkolenia odbywa się w terminie od 30 do 31 maja oraz 13 czerwca w Szczecinie. Zapisz się już teraz, by podnieść swoje kompetencje managerskie.

Czytaj więcej...

Certyfikaty

Kirkpatrick przyznaje certyfikaty

model kirckapatrickWartość rynku szkoleniowego w Polsce szacuje się na 5-6 mld zł. Okazuje się jednak, że potencjał ten wykorzystywany jest jedynie w 15% – to właśnie tylu pracowników po przejściu szkolenia trwale zmienia swoje postawy i sposób podejścia do pracy. Z uwagi na te niskie wskaźniki, Jim Kirkpatrick postanowił wprowadzić model oceny efektywności szkoleń, który jest w stanie podnieść tę wartość aż do 85%.

Czytaj więcej...

Certyfikaty, Szkolenia dofinansowane

Uzyskaj międzynarodowy certyfikat EITCA

EITCIEITCA to Certyfikacyjna Akademia Informatyczna, która jest częścią programu szkoleniowego opracowanego przez Instytut EITCI (Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej) z siedzibą w Brukseli. Instytut ten poprzez Sieć Licencyjną EITCI, którą powołał w celu komercyjnego udostępniania szkoleń daje możliwość uzyskania przydatnych certyfikatów IT, które są dofinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...

Certyfikaty, Szkolenia biznesowe

Darmowe warsztaty z negocjacji biznesowych

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w MałopolsceW miniony czwartek ruszyły zapisy na darmowe warsztaty z negocjacji biznesowych prowadzone w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce, który rozpocznie się 18-go i potrwa do 24-go listopada. Warsztaty pt. „Standardy kwalifikacji podstawą nowoczesnego biznesu – warsztaty z negocjacji” odbędą się już pierwszego dnia Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w godzinach 13:30 – 17:00 i będą miały miejsce w Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Czytaj więcej...