Branża Horeca

Targi WorldHotel 2013 – szkolenia dla branży hotelarskiej

Targi WorldHotel 2013

Targi WorldHotel 2013W dniach 2-4 października 2013 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędą się VI Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2013. To znakomita okazja dla wszystkich związanych z branżą hotelarska – a szczególnie dla właścicieli i managerów obiektów noclegowych – aby poszerzyć swoją wiedzę o nowoczesny sposoby reklamowania hoteli, hosteli i innych obiektów noclegowych, a także o sposoby inwestowania i rozwijania swojego biznesu.

Targi

Obiekt noclegowy może być bardzo rozwojowym i opłacalnym biznesem, wymagana jest jednak dobra znajomość rynku i szczególnych zasad, które kierują branżą HoReCa. Jest to branża, która rozwija się dynamicznie, a jej przedstawiciele z chęcią uczestniczą w licznych szkoleniach, konferencja i warsztatach dedykowanych dla branży hotelarskiej. Takim wydarzeniem są targi WorldHotel 2013.

Skrócony plan targów

  • Szkolenie „Skuteczny marketing obiektu hotelowego / ABC Inwestowania w hotel”, Akademia Hotelarza / Horwath HTL – szkolenie jest odpłatne, zapisy na stronie www.akademiahotelarza.com.
  • Akademia eTravel – Dr Rafał Marek / iMedia NOW – szkolenie bezpłatne po wcześniejszej rejestracji
  • Warsztaty „Co warto wiedzieć o kawie?” – AproTrade/Akademia Kawy – szkolenie bezpłatne po wcześniejszej rejestracji
  • Certyfikacje Barista Level 1

Rejestracja

Aby uczestniczyć w targach trzeba się zarejestrować na stronie http://www.worldhotel.pl/pl/dla-zwiedzajcych/rejestracja-online.html. Rejestracja przez internet zwalnia uczestnika z opłaty za wejście na targi.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>