Aktualności, Branża Horeca, Szkolenia

Dzięki szkoleniom niewidomi będą mogli bez obaw pójść do restauracji

W Warszawie rusza cykl szkoleń, które mają pomóc w sprawnej obsłudze osób niewidomych w restauracjach. Na zajęcia nie są zapraszane osoby z wadą wzroku, ale restauratorzy i kelnerzy. Dzięki przeszkoleniu będą potrafili obsłużyć niepełnosprawnych z zachowaniem godności oraz kultury.

Czytaj więcej...

Aktualności, Branża Horeca, Szkolenia

Burger King wyszkoli sobie managerów

Popularna sieć barów z amerykańskimi kanapkami zamierza otworzyć w Lublinie Polskie Centrum Szkoleniowe. W ten sposób Burger King zamierza szkolić kadrę na własne potrzeby zarówno dla restauracji w kraju, jak i w całym regionie.

Czytaj więcej...

Branża Horeca

Targi WorldHotel 2013 – szkolenia dla branży hotelarskiej

Targi WorldHotel 2013W dniach 2-4 października 2013 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędą się VI Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2013. To znakomita okazja dla wszystkich związanych z branżą hotelarska – a szczególnie dla właścicieli i managerów obiektów noclegowych – aby poszerzyć swoją wiedzę o nowoczesny sposoby reklamowania hoteli, hosteli i innych obiektów noclegowych, a także o sposoby inwestowania i rozwijania swojego biznesu.

Czytaj więcej...