Aktualności, Konferencje

XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo

Kongres Kadry

Wiedza o tym, co aktualnie dzieje się na rynku, jest jednym z kluczowych elementów właściwego funkcjonowania każdego biznesu. Rozmowy o nowych trendach, środowisku menedżerów i specjalistów personalnych oraz o tym, co jest najlepsze dla podtrzymania dobrej kondycji firmy, nie muszą odbywać się w czterech ścianach organizacji. Wiedza, potrzebna do prawidłowego rozwoju każdego biznesu, udostępniana jest bowiem podczas corocznego Kongresu Kadry – już od dwudziestu lat.

W listopadzie 2014 roku Kongres będzie obchodził jubileuszową rocznicę.
5-7 listopada 2014 w Warszawie, podczas XX Jubileuszowego Kongresu Kadry & Expo wystąpi wielu światowej klasy mówców oraz ekspertów. Hasło przewodnie tej edycji Kongresu będzie brzmiało: Od aspiracji do realnych potrzeb. Organizatorem tego wydarzenia jest Nowoczesna Firma.

Coroczny Kongres za każdym razem stanowi niezapomniane wydarzenie, jednakże jubileuszowa edycja ma być jeszcze bardziej niezwykła. Organizatorzy zaprosili bowiem najbardziej znakomitych specjalistów w dziedzinie biznesu, aby podzielili się swoimi doświadczeniami. Znajdą się wśród nich eksperci zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Podobnie jak w pozostałych edycjach, uczestnicy będą mieli możliwość wybierania paneli eksperckich, sesji coachingowych, czy studiów przypadków.

Dzień Inspiracji, czyli pierwszy dzień Kongresu, będzie okazją do wysłuchania porad ekspertów znanych na całym świecie, wśród których znajdą się m.in. Annemie Res, Rafał Brzoska, Krzysztof Domarecki, czy prof. Marcus du Sautoy. Wydarzenia w drugim dniu będą odbywały się pod hasłem Dnia Dobrych Praktyk. Wśród prelegentów znajdą się takie nazwiska, jak Piotr Langer, Maria Leszczyńska-Chmiel, Robert Bębenek, Gabriela Domagała, czy Joanna Heidman. Ostatni, trzeci dzień Kongresu w całości poświęcony będzie różnorodnym warsztatom, wśród których wyróżnić można np.:
· Usprawnianie procesów HR z wykorzystaniem Lean Management
· Warsztaty dla szefa HR: doskonalenie umiejętności menedżerskich z zakresu zarządzania zespołem HR w kontekście dostarczanych usług dla biznesu
· Techniki pomiaru wartości: techniki zarządcze osiągania wysokich wydajności w biznesie.

Jesienna edycja Kongresu to jednak nie tylko czas spotkania z wyjątkowymi gośćmi oraz udział w ciekawych warsztatach. Jubileusz będzie także wiązał się z wystawą dostawców usług i narzędzi dla menedżerów personalnych EXPO KADRY, dzięki której będzie można nawiązać efektywne kontakty biznesowe.

Więcej informacji o Kongresie można znaleźć pod adresem: http://kongreskadry.pl/?utm_source=NF&utm_medium=artykul_dlugi&utm_campaign=KK.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>