Aktualności, Szkolenia

Szkolenie z rekrutacji i selekcji pracowników

rekrutacja szkolenie

Akademia Biznesu MDDP organizuje szkolenia z rekrutacji i selekcji pracowników w największych miastach Polski: Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Kursy skierowane są do osób, specjalizujących się w planowaniu zatrudnienia, jak również w rekrutacji i selekcji kadr. Uczestnicy szkoleń mają szansę nabycia cennych kwalifikacji, które usprawnią ich pracę.

Kurs z rekrutacji i selekcji pracowników to nie tylko wykłady, ale także różnego rodzaju interaktywne zajęcia, takie jak studia przypadków (case study), symulacje, gry, testy czy dyskusje w niewielkich grupach. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą.

Podczas szkolenia, uczestnicy nauczą się projektować proces rekrutacji, dowiedzą się także, w jaki sposób skutecznie przeprowadzać rozmowy selekcyjne. Zdobędą i udoskonalą oni również umiejętności, takie jak:

  • celowa analiza CV,
  • tworzenie profilu wymagań zawodowych,
  • prowadzenie rozmów selekcyjnych,
  • postępowanie w różnych sytuacjach, związanych z procesem selekcji,
  • przygotowanie procedury selekcyjnej,
  • unikanie błędów w ocenie kandydatów.

Szkolenie rozpocznie się od wprowadzenia w poruszaną tematykę oraz przeprowadzenia działań integrujących. Następnie uczestnicy poznają najważniejsze zagadnienia, dotyczące rekrutacji i selekcji pracowników, aby potem dowiedzieć się, jak zastosować je w praktyce. Kolejnym krokiem będzie omówienie opisów stanowisk oraz dokumentów aplikacyjnych. Następnie poruszone zostaną tematy przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, jak również wywiadu zawodowego, przedstawionego jako podstawowa technika zdobywania informacji o kandydacie. Pod koniec kursu, uczestnicy nauczą się rozpoznawać najczęściej popełniane podczas rekrutacji błędy, przeanalizują również pod tym kątem własne zachowania.

Koszt uczestnictwa jednej osoby to 1390 zł + VAT (23%), a dwóch lub więcej osób – 1290 zł + VAT (23%). VAT nie jest doliczany, jeżeli szkolenie finansowane jest w co najmniej 70% ze środków publicznych.

Kontakt:
Anna Niedziółka
tel. (022) 208 28 45, fax (022) 211 20 90
anna.niedziolka@akademiamddp.pl

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>