Aktualności

Szkolenia dla osób po 45. roku życia

Szkolenie dla osób po 45. roku życia

Szkolenie dla osób po 45. roku życiaPowstaje coraz więcej projektów szkoleniowych kierowanych do osób po 45. roku życia. Taka aktywizacja jest niezwykle ważna dla naszej gospodarki. Podnoszenie kwalifikacji i promocja utrzymania zatrudnienia to tylko niektóre z inicjatyw jakie są podejmowane w ramach projektów finansowanych ze środków unijnych.

Głównym założeniem projektów kierowanych do osób dojrzałych jest propagowanie wiedzy o przeciwdziałaniu degradacji wykluczeniu zawodowym tej grupy społecznej. Firmy szkoleniowe i trenerzy opracowują takie kursy, które pomogą osobom po 45. roku życia odnaleźć się w dynamicznie rozwijającej się gospodarce i rynku pracy. Osoby takie angażowane są w różne inicjatywy, które pomagają im poznać najnowszą technologię w miejscach pracy czy rozwijać ich umiejętności organizacyjne.

Środki unijne pozwalają na organizację wielu szkoleń, a liczba chętnych uczestników wciąż rośnie. Nic dziwnego – to szansa na rozwój umiejętności, kompetencji interpersonalnych i społecznych. Oferta jest bogata i dostosowana do grupy wiekowej zarówno pod względem edukacyjnym, jak i technologicznym. Pozwoli więc każdemu odnaleźć się na rynku pracy i nauczy skutecznie wykorzystywać swoje umiejętności.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>