Aktualności, Kompetencje miękkie

Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna

rozmowa rekrutacyjna

rozmowa rekrutacyjnaPrzyjdź i sprawdź, jak oni uczą. 5 grudnia odbędzie się dzień otwarty w firmie GoWork, która organizuje szkolenia z zakresu rozmowy kwalifikacyjnej. Szkolenie przygotuje każdego na najbardziej wymagającego rekrutera.

Dla kogo?

Szkolenie „Skuteczna rozmowa kwalifikacyjne” przygotowuje kandydatów na każdy wywiad rekrutacyjny. Kurs trwa osiem godzin i jest dedykowany osobom aktywnie poszukującym zatrudnienia lub dla zmieniających pracę. Na zajęcia zapraszani są także wszyscy, którzy interesują się rozmowami kwalifikacyjnymi, bądź muszą takie przeprowadzać.

Jaka wiedza?

W programie szkolenia przewidziano nie tylko zagadnienia ściśle związane z przebiegiem rozmowy rekrutacyjnej, ale także związane z przygotowaniem się do takiego wywiadu. Na zajęciach poruszana jest tematyka związana z analizą własnej osobowości (SWOT), autoprezentacji oraz technik prowadzenia rekrutacji pracowników przez samych przedsiębiorców i rekruterów.
Do dyspozycji są dwie wersje szkolenia: standardowa (cena zawiera skrypty szkoleniowe) oraz rozszerzona. W drugiej wersji w cenę szkolenia wliczono gadżet 7 – calowy tablet GOCLEVER TERRA 70 L, który ma stanowić pomoc naukową. Po zakończeniu szkolenia każdy kursnat otzrymuje gadżet na własność.

Dzień Otwarty

Podczas dnia otwartego, 5 grudnia, będzie można zwiedzić siedzibę firmy, sprawdzić sale szkoleniowe i sprzęt, z którego korzystają kursanci, a także porozmawiać z wykładowcami i dowiedzieć się więcej na temat szkoleń. Obowiązuje rezerwacja telefoniczna (22 622 13 09) lub mejlowa (ilona.jakubiak@gowork.pl).

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>