Aktualności, Konferencje, Wydarzenia

„Przyszłość zawodowców” w debacie „Gazety Wyborczej”

przyszłość zawodowców

Około 60% dzieci, które rozpoczynają dziś naukę będą pracować w zawodach, które jeszcze nie istnieją. „Gazeta Wyborcza” w ramach akcji społecznej „Projekt Praca” podejmuje temat szkolnictwa zawodowego w Polsce.

projekt praca19 października w siedzibie Gazety w Warszawie o godz. 10:00 odbędzie się konferencja pod hasłem „Przyszłość zawodowców”. To kolejne takie spotkanie w ramach akcji. Poprzednio debatowano nad mariażem świata biznesu i szkolnictwa. Tym razem głównym tematem będą sami młodzi ludzie: uczniowie i absolwenci szkół zawodowych oraz technicznych.

Eksperci rynku pracy, przedsiębiorcy i przedstawiciele sektora edukacji będą starali się pomóc młodym ludziom w ich karierze. Na konferencję zaproszono dyrektorów i prezesów, którzy ukończyli zawodówki lub technika, by podzielili się swoimi doświadczeniami. Wśród uczestników paneli dyskusyjnych znaleźli się m.in.: Joanna Kluzik-Rostkowska, minister edukacji narodowej, Jarosław Jurak, prezes Danwood, Tomasz Dubik, dyrektor sprzedaży w firmie SKB, Tomasz Hanczarek, prezes Work Service, Bartosz Medyk, dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych w Namysłowie.

Po debacie młodzi zawodowcy będą mogli skorzystać z wiedzy ekspertów i doświadczonych zawodowców, by wspólnie opracować przepis na sukces.

Zgłoszenia do konferencji „Przyszłość zawodowców” są dostępne na stronie wydarzenia. Debata odbędzie się w siedzibie „Gazety Wyborczej” w Warszawie przy ulicy Czerskiej 8/10.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>