Aktualności, Kompetencje miękkie, Konferencje

Power to Women. Konferencja tylko dla kobiet

kobieta w biznesie

„Puls Biznesu” zaprasza wszystkie kobiety ukierunkowane na sukces w biznesie do wzięcia udziału w konferencji i warsztatach Power to Women. Jeśli szukasz dodatkowej motywacji i energii do działania lub potrzebujesz wiedzy i wsparcia – to wydarzenie jest dla Ciebie.

Konferencja połączona z warsztatami odbywa się od 18-19 lutego 2016 r. w Warszawie w Westin Hotel.

Zagadnienia poruszane podczas spotkania w kobiecym gronie będą dotyczyły personal brandingu i skuteczności w świecie twardego biznesu. Uczestniczki dowiedzą się, jak promować swoje sukcesy, w jaki sposób zarządzać „męskim” zespołem oraz na czym polega harmonia między życiem prywatnym i zawodowym. Na konferencji będzie można dowiedzieć się także, jak radzić sobie ze stresem i emocjami oraz na czym polega sztuka negocjacji.

Prelegentami są znawczynie zagadnień biznesowych oraz ekspertki od zarządzania i rozwoju personalnego: Grażyna Piotrowska-Oliwa (Virgin Mobile), Katarzyna Niezgoda (Tower Executive Search), Katarzyna Twarowska (Fundacja Liderek Biznesu), Bożena Chmielarczyk (Eniro Polska), Joanna Delbar (Instytut Joanny Delbar), Karolina Rybus-Przeniosło (Open Training), Kinga Mann (Mann Learning Solutions).

Cena udziału wynosi 2195 zł. Więcej szczegółów znajduje się na stronie wydarzenia.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>