Aktualności, Zarządzanie

Leadership Academy for Poland- rusza rekrutacja!

Leadership Academy for Poland to jeden z najlepszych programów rozwoju przywództwa. 14 maja ruszyła rekrutacja do III edycji tego projektu i potrwa do końca miesiąca. Program LAP jest współtworzony przez kadrę profesorów z Uniwersytetu Harvarda, a skierowany jest do osób pomiędzy 25-45 rokiem życia, które są założycielami firm, menedżerami bądź są aktywne w sferze biznesu, czy też organizacjach non- profit, administracji publicznej, mediach, kulturze i sporcie. 

Jednym z najważniejszych celów tego programu jest edukacja i rozwój umiejętności przywódczych na wysokim światowym poziomie.  Oprócz doskonalenia i podnoszenia kompetencji uczestnicy LAP mogą także liczyć na pomoc przy realizacji własnych projektów.  Fellowsship otrzymać może w każdej edycji maksymalnie 40 osób. Uczestnicy wezmą udział w serii wykładów z metodą Leadership 4D-Experience™. Kandydaci będą szkolić umiejętności w 3 obszarach:

  • ludzkim: przewodzenie w organizacji, rozumienie motywacji pracowników, budowanie długofalowych możliwości zespołów
  • systemowym: zarządzanie kompleksowością otoczenia
  • samodoskonalącym: źródła motywacji i stosunku do siebie, ludzi i świata.

Dlaczego warto wziąć udział  w projekcie wyjaśnia Barbara Bona:

„ Znam wiele programów, które rozwijają Leadership, ale LAP jest absolutnie wyjątkowy. Jest to kwestia połączenia topowej jakości wykładowców m.in. profesorów Uniwersytetu Harvarda i doskonałego dydaktycznego zaplanowania procesu zarówno sesji wyjazdowej, jak i kolejnych miesięcy pracy. Dzięki temu jako uczestnik miałam szansę zmierzyć się w pełni z kluczowymi pytaniami, poczynając od tego czym jest przywództwo, a kończąc na coraz głębszym przepracowaniu misji mojej organizacji i mojej własnej”.

Program startuje we wrześniu i potrwa 4 miesięce, a pomoc w realizowanych projektach trwa rok. Ci, którzy chcą wziąć udział w tym prestiżowym przedsięwzięciu powinni wypełnić formularz: www.center-for-leadership.org/academy/Głównymi partnerami projektu są m.in.: Deloitte, Orange i MasterCard.

 

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>