Aktualności, Konferencje

Konferencja dla managerów kluczowych i specjalistów HR

hr w centrach

konferencaj HRAdvisory Group TEST Human Resources zaprasza na konferencję, dedykowaną dla menedżerów oraz kluczowych specjalistów HR. Wydarzenie organizowane jest w Krakowie, jednym z 3 najważniejszych miast, związanych z sektorem nowoczesnych usług biznesowych: Shared Service Centers oraz Business Process Outsourcing i IT Outsourcing. Oprócz Krakowa obszar ten dynamicznie rozwija się także w Warszawie oraz Wrocławiu. Konferencja nie bez powodu odbywa się w Polsce – nasze państwo jest największym centrum rozwoju w tej branży – znajduje się tutaj ponad 400 centrów usług wspólnych.

Konferencja odbywa się pod hasłem: HR w centrach usług biznesowych i IT. Tym, co stanowi najbardziej innowacyjny element wydarzenia, jest fakt, iż jest to pierwsze tego typu spotkanie, które skierowane jest wyłącznie do HR menedżerów kluczowych oraz specjalistów HR, pracujących w branży SSC/BPO/ITO. Zajęcia podczas konferencji prowadzone będą przez najbardziej znamienitych specjalistów, pracujących na co dzień w środowisku menedżerskim.

Głównym celem wydarzenia jest integracja uczestników, wymiana poglądów i doświadczeń oraz dzielenia się wiedzą. Duży nacisk zostanie więc położony na networking, którego „ukoronowaniem” będzie wieczorne wyjście na koktajl w ostatnim dniu konferencji.

Spotkanie odbędzie się w okolicach starego miasta w Krakowie, w luksusowym hotelu Holiday Inn. Dokonywać rejestracji można, wchodząc pod adres: www.hrwcentrach.pl.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>