Aktualności, Konferencje, Wydarzenia

HR w Centrach Usług Biznesowych i IT – zapowiedź, rabaty

hr-w-centrach-uslug-biznesowych-i-it

Oferta First Minute! Rejestrując się teraz na konferencję branżową HR w Centrach Usług Biznesowych i IT, można uzyskać 20 proc. niższą cenę. Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Kraków od lat jest najważniejszą lokalizacją w Europie do zakładania centrów usług wspólnych oraz znajduje się w czołówce światowych miast atrakcyjnych dla branży SSC/BPO/ITO. Duże firmy i zagraniczne korporacje otwierające swoje oddziały w stolicy Małopolski, a także w wielu innych polskich miastach zatrudniają setki tysięcy pracowników. Procesy rekrutacyjne, wspieranie zarządzania personelem, przywództwo i rozwój zawodowy to duże wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się specjaliści ds. HR obsługujący branżę nowoczesnych usług dla biznesu.

To dlatego właśnie w Krakowie odbywa się ogólnopolska konferencja „HR w Centrach Usług Biznesowych i IT”, która w tym roku potrwa od 18 do 19 października.

Zapłać mniej

Coroczne wydarzenie jest skierowane do HR managerów i kluczowych specjalistów HR, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat nowoczesnych metod zarządzania zasobami ludzkimi w specyficznej branży jaką jest sektor SSC/BPO/ITO. Eksperci będą dyskutować na temat trendów, wyzwań i przyszłości polskiego HR.

Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się na stronie wydarzenia. W ramach promocji First Minute każdy uczestnik, który zgłosi się do 30 czerwca otrzyma rabat w wysokości 20%!

Jeśli na konferencję zapisze się więcej niż jedna osoba z tej samej firmy, to każda kolejna również może liczyć na niższą wejściówkę. Rabaty nie łączą się ze sobą.

Organizator

Organizatorzy od samego początku stawiają na merytoryczną wartość konferencji, a nie na sprzedaż. Pomysłodawcą konferencji jest agencja doradztwa personalnego Advisory Group TEST Human Resources. Jest to polska firma konsultingowa i jedna z najstarszych agencji rekrutacyjnych w kraju o bogatym doświadczeniu w usługach HR. Firma wspiera partnerów biznesowych w zakresie rekrutacji pracowników i managerów, opis stanowiska pracy, systemów oceniania pracowników, outplacement, doradztwa personalnego, raportów płacowych, szkoleń i coachingu HR.

Advisory Group TEST Human Resources już po raz trzeci organizuje konferencję „HR w Centrach Usług Biznesowych i IT”.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>