Aktualności, Szkolenia, Szkolenia biznesowe

Cykl szkoleń z marketingu treściowego

content marketing treściowy

Wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o content marketingu, ale nie wiedziałaś kogo zapytać, nauczysz się na szkoleniu. Cykl czterech spotkań organizowany przez magazyn „Brief” będzie dotyczyć najważniejszych zagadnień związanych z marketingiem treściowym od tworzenia po analizę.

Szkolenia z cyklu „Content marketing – poznaj, twórz, analizuj, sprzedawaj” odbędą się w dniach:

  • 1.12.2015 – VIDEO CONTENT MARKETING
  • 07.12.2015 – ANALITYKA
  • 12.01.2016 – STORYTELLING
  • 19.01.2016 – BRAND JOURNALISM

Content marketing jest nowoczesnym sposobem budowania wizerunku marki oraz produktu w sieci. To nowy sposób komunikacji z odbiorcami, który wspiera typowy przekaz reklamowy. Podczas szkolenia będzie można dowiedzieć się, jak tworzyć i właściwie dystrybuować treści, czym jest storytelling i w jaki sposób może wpłynąć on na wyniki sprzedażowe. Dzięki kursom poznasz sposoby analizy skuteczności tworzonych dla Twojej firmy treści i komunikatów.

Szkolenia prowadzą eksperci z dziedziny content marketingu oraz praktycy na co dzień wykorzystujący wiedzę i doświadczenia, których uczą podczas zajęć.

Szkolenia odbywają się w siedzibie Dentsu Aegis Network Polska przy ul. Czerskiej 12 w Warszawie. Zapisy są dostępne pod linkiem.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>