Aktualności, Coaching

Coaching i mentoring z ekspertem – szkolenie

coaching i mentoring

Kierujesz zespołem, ale mowy motywacyjne sprawiają Ci problem, bo nie jesteś złotousty? Chciałbyś być dla swoich podwładnych nie tylko managerem, ale także mentorem? Aby zadbać o rozwój pracowników, zadbaj najpierw o swój i zgłoś się na szkolenie z coachingu i mentoringu w organizacji.

Szkolenie „Coaching i mentoring w organizacji” będzie dotyczyć tych dwóch dziedzin, które potrafią wnieść wiele nowych wartości w zarządzaniu personelem. Uczestnicy dowiedzą się, czym różnią się zadania coacha, a czym mentora oraz jak dobierać odpowiednie metody do grupy pracowniczej.

Po odbyciu szkolenia uczestnicy poznają podstawowe zasady coachingu i mentoringu, dowiedzą się, jakie narzędzia rozwoju organizacji mają do dyspozycji oraz nauczą się dobierać metody do dojrzałości pracownika i potrzeb organizacji. Udział w szkoleniu pozwoli wykorzystywać narzędzia coachingu i mentoringu w zarządzaniu organizacją.

Szkolenie „Coaching i mentoring w organizacji” odbędzie się 27 stycznia 2016 roku w Katowicach. Zajęcia trwają jeden, pełny dzień. W trakcie wykładu przewidziana jest przerwa kawowa i obiadowa. Cena szkolenia wynosi 490 zł netto.

Prowadzącym jest Rafał Żak, który zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji jako: trener, mówca, coach i autor tekstów. Na co dzień pracuje z przedstawicielami kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla oraz wspiera organizacje w działaniach personalnych. Jest wykwalifikowanym coachem – posiada akredytację ICF.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>