Aktualności, Branża Horeca, Szkolenia

Burger King wyszkoli sobie managerów

burger king

Popularna sieć barów z amerykańskimi kanapkami zamierza otworzyć w Lublinie Polskie Centrum Szkoleniowe. W ten sposób Burger King zamierza szkolić kadrę na własne potrzeby zarówno dla restauracji w kraju, jak i w całym regionie.

Pierwsze restauracje Burger King pojawiły się w Polsce w latach 90., ale firma wycofała się z rynku na parę lat wyparta przez inne konkurencyjne marki, takie jak MacDonalds czy KFC. Polacy hamburgerów z Burger Kinga mogli spróbować po raz kolejny w 2007 roku. Pierwszy od dawna bar „króla burgerów” został otwarty w Lublinie 25 czerwca i jak zapowiedzieli przedstawiciele marki, to nie koniec współpracy z tym miastem.

Burger King Southern and Eastern Europe, czyli dział firmy, który zajmuje się prowadzeniem restauracji w naszym regionie, otworzy w Lublinie pierwsze Polskie Centrum Szkoleniowe. W ten sposób marka zamierza kształcić pracowników na własne potrzeby. W Centrum ma zostać wyszkolona kadra zarządzająca. Kursy będą prowadzone na czterech poziomach: to tu wyszkolą się menedżerowie i kierownicy pojedynczych lokali, a także district managerowie odpowiedzialni za kierowanie od 50 do nawet 70 barami.

Kadra wyszkolona w Lublinie będzie zatrudniana nie tylko w Polsce, lecz także za granicą w regionie Południowej i Wschodniej Europy.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>