Aktualności, Wydarzenia

20 czerwca dniem HR-owca!

HR-Day

HR-DayNie wszyscy wiedzą, że pracownicy z działu Human Resources mają także swoje branżowe święto. Przypada ono na 20 czerwca. To Ogólnopolski Dzień Pracowników HR (HR-Day), który został ustanowiony z incjatywy Pracuj.pl. Z tej okazji zostały zaplanowane uroczyste gale regionalne w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Poznaniu.

Ściśle powiązana z tym wydarzeniem jest kampania wizerunkowa „Moda na HR”, która wystartowała równo miesiąc przed HR-Day, czyli 20 maja i potrwa do końca czerwca. Tematem kampanii są przede wszystkim cztery filary Human Resources: wizerunek oraz rozwój personelu, rekrutacja pracowników, a także nowoczesne narzędzia HR.

W ramach kampanii odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń promujących branżę HR – i tak np. 11 czerwca będzie miała miejsce debata ekspertów (m.in. Joanna Malinowska-Parzydło z Personal Brand Institute), Ewa Walenda, Zyta Machnicka z Candidate Experience, Paulina Grotkowska oraz Izabela Bartnicka i Radosław Iwańczuk z Grupa Pracuj) zatytułowana „Przyszłość HR w Polsce”, z której relację na żywo można zobaczyć na stronie www.hr-day.pl.
Po raz kolejny będziemy mogli się także zapoznać z wynikami ogólnopolskiego badania „HR-owca portret własny”, które zbiera ciekawe wypowiedzi specjalistów na temat wykonywanej przez nich pracy.

Warto przytoczyć wypowiedź właścicielki marki Pracuj.pl – pani Aleksandry Gierybo-Paproty, która wyjaśnia cel i ideę całej incjatywy:

20 czerwca, z inicjatywy portalu Pracuj.pl obchodzimy Ogólnopolski Dzień Pracowników HR pod nazwą HR-Day. Jako Grupa Pracuj wyszliśmy z założenia, że jest to najlepsza okazja, by połączyć branżowe święto z szeroko zakrojoną debatą o przyszłości Human Resources w naszym kraju. Dlatego też postanowiliśmy poznać opinię specjalistów i ekspertów oraz rozpocząć dyskusję na ten temat. Mamy nadzieje, że nasza inicjatywa zaangażuje i zintegruje całe środowisko HR.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>