Aktualności, Certyfikaty

Cyfrowy wyścig zbrojeń marketingowych

Dzisiaj świat wirtualny jest już częścią świata rzeczywistego. Nic nie może istnieć bez swojej reprezentacji w internecie. Dlatego nową podstawą marketingu stały się działania właśnie w tej sferze, czyli e-marketing. Wciąż powstaje wiele nowych narzędzi, a te już istniejące są coraz bardziej udoskonalane. By mieć pewność, że jest się na bieżąco w tak intensywnie rozwijającej się branży, warto skorzystać z certyfikacji, która będzie najlepszym potwierdzeniem umiejętności. Służy do tego DIMAQ (Digital Marketing Qualifications).

Czytaj więcej...

Aktualności

Trudne dobrej pracy początki

Każdy student chciałby pracować w swojej dziedzinie. W końcu, by zdobyć wykształcenie, poświęcił setki godzin przesiedzianych na wykładach i ćwiczeniach, dziesiątki zarwanych nocy i mnóstwo nerwów. I tak powinno to wyglądać. Gorzej, gdy w trakcie edukacji studenci muszą poświęcać swój czas, dorabiając. Wtedy zwykle zarobkowa praca, która jest zupełnie niezwiązana z ich rozwojem i znacznie poniżej ich kwalifikacji, wygrywa ze stażami, które choć bardzo rozwojowe, to nie dają szansy na utrzymanie.

Czytaj więcej...

Aktualności, Wydarzenia

Jak przygotować się na wejście Futersów na rynek pracy

Generacja Z, czyli pokolenie najmłodszych Polaków, niedługo wchodzić będzie na rynek pracy. Aktualnie przedstawiciele tej generacji są na etapie planowania swojej ścieżki zawodowej. Jako że o pracowników coraz trudniej (aż 60% średnich oraz dużych firm ma problemy ze znalezieniem kandydatów do pracy), przedstawiciele pokolenia Z, czyli Futersi, stali się swojego rodzaju celem badawczym. Pracodawcy starają się bowiem dowiedzieć o nich jak najwięcej, aby skutecznie do nich dotrzeć w przyszłości. W związku z tym grupa Absolvent postanowiła zorganizować wydarzenie Futu Planners skierowane do licealistów, studentów i pracodawców, które poruszy kwestię edukacji oraz przyszłej pracy najmłodszego pokolenia.

Czytaj więcej...

Aktualności, Zarządzanie

Leadership Academy for Poland- rusza rekrutacja!

Leadership Academy for Poland to jeden z najlepszych programów rozwoju przywództwa. 14 maja ruszyła rekrutacja do III edycji tego projektu i potrwa do końca miesiąca. Program LAP jest współtworzony przez kadrę profesorów z Uniwersytetu Harvarda, a skierowany jest do osób pomiędzy 25-45 rokiem życia, które są założycielami firm, menedżerami bądź są aktywne w sferze biznesu, czy też organizacjach non- profit, administracji publicznej, mediach, kulturze i sporcie. 

Czytaj więcej...

Aktualności

Kreatywni pasjonaci – to do nich należeć będzie rynek pracy!

Eksperci przewidują, że w perspektywie najbliższych 10 – 15 lat na rynku pracy bardzo dużo się zmieni. O ważności danego pracownika nie będzie już decydowało, jakie posiada kwalifikacje zawodowe, ale to jak bardzo jest elastyczny i jak szybko jest w stanie samodzielnie nabyć nowe umiejętności.

Czytaj więcej...